EMZA160ARA470MF61G by chemi-con
EMZA160ARA470MF61G
Chemi-Con
MZA Series 16 V 47 uF 6.3 x 5.8 mm SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION