G84-4100LCAUS-2 by cherry
Image is representational - see mfr. specs
G84-4100LCAUS-2
Cherry
Keyboard - 83 Key - USB Connector / PS/2 Connector - 100mA - >50000000Cycle - Black.
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
The G84-4100LCAUS-2 is keyboard with dimensions: 11.100" L x 5.200" W x 1.000" H (281.90mm x 132.10mm x 25.40mm).