CHB200W12-72S15 by cincon electronics
Image is representational - see mfr. specs
CHB200W12-72S15
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 200W - 14-160 VDC Input - 15 VDC Output - 13.5A - PCB Mount - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION