CHB200W12-72S48 by cincon electronics
Image is representational - see mfr. specs
CHB200W12-72S48
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 200W - 14-160 VDC Input - 48 VDC Output - 4.2A - PCB Mount - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic
DESCRIPTION