CQB100W-110S48N-CMFD by cincon electronics
Image is representational - see mfr. specs
CQB100W-110S48N-CMFD
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 100W - 43-160 VDC Input - 48.0 VDC Output - 2.1A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate & Cover - On/Off Neg Logic
RoHS Compliant
Box Packaging
Accessories
DESCRIPTION