CQB75-300S15N-CMFC by cincon electronics
Image is representational - see mfr. specs
CQB75-300S15N-CMFC
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 180-450 VDC Input - 15.0 VDC Output - 5A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Neg Logic
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION