EC7BW18-72D24 by cincon electronics
Image is representational - see mfr. specs
EC7BW18-72D24
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 20W - Dual Output - 8.5-160 VDC Input - ±24 VDC Output - ±417mA - 4.2kVDC/3kVAC Isolation - Through Hole - On/Off Pos Logic
DESCRIPTION