EC7BW18-72S12N by cincon electronics
Image is representational - see mfr. specs
EC7BW18-72S12N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 20W - 8.5-160 VDC Input - 12 VDC Output - 1670mA - 4.2kVDC/3kVAC Isolation - Through Hole - On/Off Neg Logic
DESCRIPTION