3020-16-0300-00-TR by cnc tech
Image is representational - see mfr. specs
3020-16-0300-00-TR
CNC Tech
IDC Box Header - 0.100" (2.54mm) - 16 Positions - Low Profile - SMT - Nylon 9T - Flash Gold - Tape&Reel
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Accessories
DESCRIPTION