381LR152M200A042 by cornell dubilier
Image is representational - see mfr. specs
381LR152M200A042
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 1500uF ±20% - 200V - 105°C - Through Hole Snap-In - 40mm x 35mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Accessories
DESCRIPTION