CD15ED270JO3
Cornell DubilierMica Capacitor - Standard Dipped - 27pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C
DESCRIPTION
Mica Capacitor - Standard Dipped - 27pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C