MCF100VKIT4 by cornell dubilier
Image is representational - see mfr. specs
MCF100VKIT4
Cornell Dubilier
Kit Mica 1.0PF - 1000PF 100V For Multilayer RF Capacitors
RoHS Compliant
KIT Packaging
Accessories
DESCRIPTION