MXT104K305E10
Cornell DubilierEMI/RFI Suppression Capacitor - 0.1uF ±10% - 305V - dv/dt: 400 V/us - -40°C to 110°C - Through Hole - 18x11x5mm
DESCRIPTION
EMI/RFI Suppression Capacitor - 0.1uF ±10% - 305V - dv/dt: 400 V/us - -40°C to 110°C - Through Hole - 18x11x5mm