4400-034LF
CTS CorporationFeed Through Capacitor - 5000 pF - 100 V - 10 A - 30dB @ 100MHz - 4-40 Thread Size - Axial Package - Bushing.
DESCRIPTION
The 4400-034LF is feed through capacitor with dimensions: 0.156" Dia x 0.340" L (3.97mm x 8.64mm). Operating temperature range is from -55°C to 125°C.