APF30-30-06CB/A01 by cts corporation
Image is representational - see mfr. specs
APF30-30-06CB/A01
CTS Corporation
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Accessories
DESCRIPTION
The APF30-30-06CB/A01 is heat sink with dimensions: 1.181" (30.00mm) L x 1.181" (30.00mm) W. Fin height 0.250" (6.35mm).