CK70AW152M by cts corporation
CK70AW152M
CTS Corporation
EMI Feedthrough Filter - 1500 pF - 20% Tolerance - 500V - 9.52MM.
RoHS Non-Compliant
BULK Packaging
Accessories
DESCRIPTION
The CK70AW152M is EMI feedthrough filter with operating temperature range from -40°C to 125°C.