MXO45HS-3I-3.6864MHZ by cts corporation
Image is representational - see mfr. specs
MXO45HS-3I-3.6864MHZ
CTS Corporation
Oscillator XO 3.6864MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tray
RoHS Compliant
Tray Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: MXO45HS3I36864MHZ
Supplier:
CTS Corporation
Part No:
MXO45HS-3I-3.6864MHZ
COO:
TW
ECCN:
EAR99
50
Package Type:
Tray
Type:
Crystal Oscillator
Mounting:
Through Hole
Supplier Package:
Metal DIP
Pin Count:
4
Load Capacitance:
50 pF
Operating Temperature:
-40 to 85 °C