SS-10.120.28
Davies Molding LLCROHDE~BLK~MATTEGLOSSFINW/PLAST
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
ROHDE~BLK~MATTEGLOSSFINW/PLAST
Search Keywords: SS1012028
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Davies Molding LLC
Part No:
SS-10.120.28
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
COO:
DE
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
500
Package Type:
Box
IN STOCK: 0
MOQ for out of Stock Qty: 125
Factory Lead-Time 9 Weeks
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
SMA Jack Assembly, Straight PCB Mount Bulkhead
202K142-25-0
Heat Shrink Molded Boot ST Fluid Resistant Elastomer
EN3CAP
Dust Cap / Cover - Sealing Cap - EN3 Connectors - Thermoplastic Body.
QTH-120-04-L-D-A
0.50 mm Q Pairs® High-Speed Ground Plane Terminal Strip, Differential Pair, Right-Angle
112CP3-4
Pressure and Temperature Sensor - 9psi to 149psi - 15mA, 4.5 to 5V Supply - 10k Ohm @ 25°C...