106-M2-P10-1.5A by e-t-a engineering technology
Image is representational - see mfr. specs
106-M2-P10-1.5A
E-T-A Engineering Technology
Circuit Breaker - Thermal - 1 Pole - 1.5A 250VAC 48VDC - Push to Reset Actuator - Panel Mount.