22Q2CA120 by eagle signal
Image is representational - see mfr. specs
22Q2CA120
Eagle Signal
Relay - DPDT - 10A - 120VAC Coil - 2 Pole - 8 Pin Circ.
RoHS Compliant
Box Packaging
Accessories
DESCRIPTION
The 22Q2CA120 is relay with dimensions 2.65 in x 1.45 in x 1.4 in.