22Q2CD024 by eagle signal
22Q2CD024
Eagle Signal
Electromechanical Relay 24VDC 470Ohm 10A DPDT (34.04x35.56x58.93)mm Plug-In General Purpose Relay
RoHS Compliant
Box Packaging
Accessories
DESCRIPTION