W2E250-CM06-71
ebm-papstFan Tubeaxial - 230VAC - Round - 320mm Dia - Ball - 2600 RPM - 4 Wire Leads with Splice Terminals.
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Search Keywords: W2E250CM0671
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
ebm-papst
Part No:
W2E250-CM06-71
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
DE
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Package Type:
Box
IN STOCK: 3
Can Ship immediately
Factory Lead-Time 10 Weeks
Qty
Unit Price
1
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
RECEPT ASSY,SZ 23-22,CPC
Insertion Tool, Insertion/Extraction Tool, Amplimite HDP-20, HDP-22 Series Contacts
PS0S0SS6A
Power Entry Module EMI/RFI Filtered M 3 POS 250VAC 6A Switch/Fuse ST 1 Port
PS0SXSBX0
Power Entry Module EMI/RFI Filtered M 3 POS 250VAC 10A Switch/Fuse ST 1 Port