ECS-18-13-1X by ecs inc. international
Image is representational - see mfr. specs
ECS-18-13-1X
ECS INC. International
Crystal 1.8432MHz 13PF T/H - HC-49UX - ±50ppm - ±30ppm - 13pF - 750 Ohm - Fundamental - -10°C ~ 70°C - HC49/U - 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm) - 0.530" (13.46mm)
RoHS Compliant
BULK Packaging
Accessories
DESCRIPTION