ECS-CTE-10.00-33-TR by ecs inc. international
Image is representational - see mfr. specs
ECS-CTE-10.00-33-TR
ECS INC. International
Ceramic Resonator - 10MHz - Built in Capacitor 33pF - 30 Ohms - -40°C to 85°C - Surface Mount - 3.2x1.3x1.0mm
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION