010440P125 by essentra
Image is representational - see mfr. specs
010440P125
Essentra
Nylon Slotted Pan Machine Screw - Thread Size 4-40 - Thread Length 31.8 mm (1.250 in) - Head Diameter 5.4 mm (0.212 in)
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION