010440W025PC by essentra
Image is representational - see mfr. specs
010440W025PC
Essentra
PC Crossed Pan Machine Screw - Thread Size 4-40 - Thread Length 6.4 mm (0.250 in) - Head Diameter 2 mm (0.080 in)
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: 010440W025PC
Supplier:
Essentra
Part No:
010440W025PC
COO:
US
ECCN:
EAR99
1000
IN STOCK: 59
Can Ship immediately
Buy all 59 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000