13RS020031 by essentra
Image is representational - see mfr. specs
13RS020031
Essentra
Non Threaded Spacer - 3.7 mm (0.145 in) - 5.1 mm (0.200 in) - 2.8 mm (0.110 in)
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION