16FW004062 by essentra
Image is representational - see mfr. specs
16FW004062
Essentra
Natural PA Flat Washer - in)side Diameter 2.9 mm (0.115 in) - 6.4 mm (0.250 in) - Thickness 1.6 mm (0.062 in) - Compatible Screw Sizes 4 -
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION