27MRM125032 by essentra
Image is representational - see mfr. specs
27MRM125032
Essentra
Natural - Nylon - Round - Male - Snap-Together Rivet - Compatible Hole Diameter 3.2 mm (0.125 in) - Compatible Panel Thickness Range 0.8 mm (.030 in)
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION