27XT1250250 by essentra
Image is representational - see mfr. specs
27XT1250250
Essentra
Black Nylon Fir Tree Push-In Rivet - - Compatible Hole Diameter 3.18 mm (0.125 in) - Compatible Panel Thickness Range 1.57 - 6.35 mm (0.062 - 0.25 in)
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION