62MP0562 by essentra
Image is representational - see mfr. specs
62MP0562
Essentra
Solid Locking Plug - Compatible Hole Diameter - 14.3 mm (0.562 in) - Compatible Panel Thickness Range - 3.2 mm (0.125 in)
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION