STL-600-8-01 by essentra
Image is representational - see mfr. specs
STL-600-8-01
Essentra
Twist Tie - Push-In - Compatible Cable Diameter Range - 12.7 - 15.2 mm (0.500 - 0.600 in) - Spacer Length - 12.7 mm (0.500 in)
RoHS Compliant
Bag Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: STL600801
Supplier:
Essentra
Part No:
STL-600-8-01
COO:
US
ECCN:
EAR99
1000
Package Type:
Bag
Clearance Hole:
4.75 mm
Body Length:
45.2 mm