2512067007Y3 by fair-rite products
Image is representational - see mfr. specs
2512067007Y3
Fair-Rite Products
Multilayer Chip Ferrite Bead - 70 ohm@100MHz - 3000mA max - 1206
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
251206 Surface Mount Device7007Y3 from Fair-Rite Products is an Multilayer Chip Ferrite Bead, 70 ohm@100MHz, 3000mA max, 1206 Surface Mount Device