FMCN1400
RoHS Compliant
Bag Packaging
DESCRIPTION
Search Keywords: FMCN1400
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Fairview Microwave
Part No:
FMCN1400
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Package Type:
Bag
IN STOCK: 10
Ships today, if you order in
Factory Lead-Time 20 Weeks
Qty
Unit Price
1
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
42-5VI-10-B3-LF-LN-M-L
5 Inch Length, Hard Black Anodize, Wedge Lok PCB Retainer - Lock Nut - Lock Patch - M2.5 X...
JANTX1N5822US
Schottky Diode - JANTX Level - 40V - 3A - 500mV@3A Forward (Vf) (Max)@If - Fast Recovery =...