0402F-036K-08 by fastron
Image is representational - see mfr. specs
0402F-036K-08
Fastron
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor - 36nH ±10% - Z: 140 - DCR: 0.075 - 1.4A - Tape&Reel - AEC-Q200
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
DESCRIPTION