1812CMF-101X-04 by fastron
Image is representational - see mfr. specs
1812CMF-101X-04
Fastron
Common Mode Filter Chip Inductor - 100uH - 150mA - DCR: 2.0Ω
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
DESCRIPTION