E32RA-CW350-R
Focus LCDs3.2" TFT Resistive Touch
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Diagonal Size: 3.2 Inches, Module Size: 55x77.2mm, Viewing Area: 50.2x66.4mm, Resolution: 240x320, Display Type: Other, Interface: 8/9/16/18-Bit MCU, 3/4-SPI+16/18-Bit RGB, Brightness: 350 Nits, Touch Panel: Resistive, CTP Controller: N/A, Operating Tempe