Search Keywords: DTS3241A460LG
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Hammond Canada
Part No:
DTS3241A460LG
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
COO:
US
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Operating Temperature:
15 to 55 °C
Typical Cooling Capacity:
6825 BTU/h
Maximum Running Current:
2 A
Maximum Input Voltage:
460 V
Input Frequency:
50,60 Hz