BAS511DC24 by hasco relays
Image is representational - see mfr. specs
BAS511DC24
Hasco Relays
Electromechanical Relay 24VDC 1.28KOhm 5A SPDT (15.7x10.9x11.2)mm THT General Purpose Relay
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION