AM2R-A3-LC07D-A-10-3 by heinemann electric canada
Image is representational - see mfr. specs
AM2R-A3-LC07D-A-10-3
Heinemann Electric Canada
Magnetic Hydraulic Circuit Breaker - AMR Series - 2 Poles - 10 A - 250 V - 10 kA - Short Delay 8X Inrush Curve. ...