Search Keywords: SPTMA0100PG5W02
Part No:
SPTMA0100PG5W02
Output Voltage:
4 to 20 mA
Operating Temperature:
-40 to 85 °C
Dimension:
22 dia x 92 mm
Device Pressure Type:
Gage
Operating Pressure Range:
0 to 100 psi
Accuracy:
±0.25 %
Typical Operating Supply Voltage:
12.5 to 24 V