VPR5F200 by honeywell
VPR5F200
Honeywell
Res Wirewound 200 Ohm 5% 5W ±100ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
DESCRIPTION
Search Keywords: VPR5F200
Part No:
VPR5F200
Power Rating:
5 W
Resistance Value:
200 Ohm
Tolerance:
5 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C