MINI141-16 by huber+suhner
Image is representational - see mfr. specs
MINI141-16
HUBER+SUHNER
mini141-16 - SMA (male) - SMA (male) - 50 Ohm - 26.5 GHz - 16 in - 406.4 mm
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION