BPS9234-12-C by icc/intervox
Image is representational - see mfr. specs
BPS9234-12-C
ICC/Intervox
Audio Sounder Piezo 6VDC 15VDC 300mA 12VDC 115dB Panel Mount Screw
RoHS Compliant
Box Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: BPS923412C
Supplier:
ICC/Intervox
Part No:
BPS9234-12-C
EAR99
1
Package Type:
Box
Minimum Operating Supply Voltage:
6970VDC
Maximum Operating Supply Voltage:
15966VDC