BRP3018L-12-C by icc/intervox
BRP3018L-12-C
ICC/Intervox
Audio Piezo 3VDC 15VDC 10mA 12VDC 90dBA 1500Hz to 2500Hz Wire Lead Flange Mount
RoHS Compliant
Tray Packaging
Accessories
DESCRIPTION