BRP4535S-24-CP by icc/intervox
Image is representational - see mfr. specs
BRP4535S-24-CP
ICC/Intervox
Audio Piezo 4VDC 28VDC 22mA 24VDC 80dB 2400Hz to 3400Hz Panel Mount Screw
DESCRIPTION
Search Keywords: BRP4535S24CP
Supplier:
ICC/Intervox
Part No:
BRP4535S-24-CP
COO:
CN
ECCN:
EAR99
40
Minimum Operating Supply Voltage:
4970VDC
Maximum Operating Supply Voltage:
28966VDC
Product Diameter:
43.5 mm