BRP4549S-110-C by icc/intervox
Image is representational - see mfr. specs
BRP4549S-110-C
ICC/Intervox
Audio Buzzer Piezo 30VAC 120VAC 20mA 110VAC 90dB 2400Hz to 3400Hz Panel Mount Screw
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: BRP4549S110C
Supplier:
ICC/Intervox
Part No:
BRP4549S-110-C
COO:
CN
ECCN:
EAR99
40
Minimum Operating Supply Voltage:
30 VAC
Maximum Operating Supply Voltage:
120 VAC
Product Diameter:
43.5 mm