APD199DN-R-24V
IDEC CorporationIncandescent Pilot Lights Full Voltage Dome
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Incandescent Pilot Lights Full Voltage Dome
Search Keywords: APD199DNR24V
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
IDEC Corporation
Part No:
APD199DN-R-24V
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Life Cycle:
Discontinued & Replaced
This product is discontinued, but still in stock
IN STOCK: 15
Ships today, if you order in
Qty
Unit Price
1
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
3541H-1-502L
Rotary Potentiometer - 5K Ohm - 2W - 10(Elec)/10(Mech)Turn - 22.23 X 39.67 X 26.99mm - Sol...
RS4N-DE
Electromechanical Relay 4PST-NO 5A 24VDC 2.88KOhm DIN Rail