BNDN1000 by idec corporation
Image is representational - see mfr. specs
BNDN1000
IDEC Corporation
DIN Rail, 35mm, 1m Long
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
A DIN Mounting Rail with 35mm Width, 1mm Length, and 3.28ft Height, for use with IDEC Smart Relay, Rail Material is Aluminum.
Search Keywords: BNDN1000
Supplier:
IDEC Corporation
Part No:
BNDN1000
COO:
ID
ECCN:
EAR99
1
Dimension:
1000 mm