HW2P-1FQD-W-24V by idec corporation
Image is representational - see mfr. specs
HW2P-1FQD-W-24V
IDEC Corporation
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA LED Square Screw Panel Mount with Threads
DESCRIPTION
Search Keywords: HW2P1FQDW24V
Part No:
HW2P-1FQD-W-24V
Lens Color:
White
Light Source Color:
White
Typical Operating Voltage:
24,24 VAC|VDC
Typical Operating Current:
11 mA